pionm

Aktualności

Czytaj więcej...

pionm

Galeria

Zobacz...

Aktualności

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

Zapraszamy na spotkanie wielkanocne!

 

0001 1

 

Szanowni Zawodnicy Klubu, Szanowni Rodzice J

Chcielibyśmy zaprosić Was na spotkanie Wielkanocne, które organizujemy 14 kwietnia o godz. 18:00 w Strzelnicy na ul. Spornej 20.

Będziemy malować pisanki, będą gry i zabawy, dużo zabawy i dobre ciasto J

Wspólnie udekorujemy klubową mega pisankę!

Zapraszamy wszystkich!

 

Sprawy organizacyjne:

Każdego prosimy o przyniesienie ciastek ( dla tych, którzy potrafią – ciasto), napój i ewentualne ozdoby do jaj ( farby, wycinanki, brokaty, cekiny, wstążki itp.)

W razie jakichkolwiek pytań lub pomysłów proszę kontaktować się z Agnieszką Dixa nr tel 882 102 404 

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy

Szczyrk  2017-04-29/2017-05-03

cup

 

Przyjmujemy zgłoszenia chętnych, którzy chcą wsiąść udział w Mistrzostwach Polski do lat 8. Z Klubu Szachowego Orły Pleszew póki co na Mistrzostwa jadą:

1)Antoni Kasprzak

2)Dominik Urbaniak

3)Kamil Szehyński

4)Aleksander Górczyński

Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat (tempo P60'+30"/ruch) zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt.

 

HARMONOGRAM

 

29.04.2017          (sobota)

przyjazd                                              od godz. 1500       

rejestracja                                         godz.   1500-  2000

odprawa techniczna                        godz.   2030-  2100         

kolacja                                                godz.   1800-  2100         

30.04.2017          (niedziela)

śniadanie                                           godz.   700-  900

runda I                                                godz.   800-  1100

runda II                                               godz.  1130- 1430

obiad                                                   godz.  1300- 1500

runda III                                              godz.  1600- 1900              

kolacja                                                godz.  1830- 2000

01.05.2017       (poniedziałek)

śniadanie                                           godz.   800-     900

rundy IV                                             godz.   900- 1200

obiad                                                   godz. 1300 -1430

runda V                                               godz. 1400- 1700

grill, kapela góralska                     godz. 1800- 2100

02.05.2017     (wtorek)

śniadanie                                           godz.   800-     900

rundy VI                                             godz.   900- 1200

obiad                                                   godz.  1300-1430

runda  VII                                           godz1400-1700

kolacja                                              godz.  1830-2000

 

03.05.2017       (środa)

śniadanie                                           godz.    700  -   900

runda VIII                                            godz.    800  - 1100

runda IX                                              godz.   1130- 1430

obiad                                                   godz.   1300 -1500

zakończenie                                     godz.   1530 -1600

Miejsce rozegrania turnieju:

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, ul. Wrzosowa 28A, 43-370 Szczyrk

NAGRODY:

Puchary dla wszystkich uczestników

CHESSARBITER

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

Wyniki turnieju Mistrz MARZEC 

17407649 1853291284942877 644712719 o17352598 1853291898276149 434692175 n

17393042 1853292251609447 1282828396 n17393102 1853292034942802 681699211 n

 

W tę sobotę rozegrany został kolejny  turniej Orłów o tytuł Mistrza marca.

W turnieju wzięło udział 32 zawodników.

W kategorii OPEN kolejno miejsca zajęli:

I miejsce- Krzysztof Markiewicz

II miejsce- Kacper Goliński

III miejsce Miłosz Matłoka

W kategorii OPEN kobiet:

I miejsce- Patrycja Golińska

II miejsce- Diana Franek

III miejsce- Natalia Giernalczyk

W kategorii  C9:

I miejsce- Gabriel Baszczyńśki

II miejsce- Dominki Urbaniak

III miejsce- Marcel Krawczyk

W kategorii D9:

I miejsce- Hanna Bogacz

II miejsce- Zuzanna Konrady

III miejsce- Julia Grzelaczyk

W trakcie rozegranego turnieju kilku zawodników uzyskało normy na kategorię ( przypominamy aby normy zamieniły się na kategorie konieczna jest przynależność do Klubu)

Normy uzyskali:

Dawid Czop- IV kategoria

Jan Parysek- IV kategoria

Bartosz Dratwiak- V kategoria

Zuzanna Konrady- V kategoria

Amelia Korcz- V kategoria

Najlepszym zawodnikiem szkoły nr 2 został Filip Matłoka.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i wielkie gratulacje!!

14808
Joomla templates by Joomlashine